دکتر سید وحید مروجی

دکتر سید وحید مروجی

دکتر سید وحید مروجی

ارتوپد و جراح استخوان ها و مفاصل

زمینه فعالیت‌های دکتر سید وحید مروجی

  • دفورمیتی ها و بدشکلی های مادرزادی و غیر مادرزادی
  • جراحی های فوق تخصصی کف پای صاف کودکان و بزرگسالان
  • هالوکس والگوس
  • درمان جراحی آرتروز مفاصل مچ پا
  • آسیب‌های ورزشی
  • لیگامانی و تاندونی مچ پا

 

دکتر سید وحید مروجی متولد سال ۱۳۵۷ در شهر کاشان می باشد. وی پس از اخذ مدرک دیپلم در این شهرستان با قبولی در رشته پزشکی، در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، دوره طبابت عمومی خود را به پایان رسانده و پس از آن در استان بوشهر خدمت مقدس سربازی و دوره طرح نیروی انسانی خود را گذراند.

پس از کسب رتبه برتر در آزمون دستیاری و قبولی در رشته تخصص ارتوپدی و جراحی استخوان ها و مفاصل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران ، در طول دوره تحصیل دستیاری تخصصی به ویزیت بیماران متعدد و پرشمار در بیمارستان فیروزگر تهران پرداخته و در این رشته فارغ التحصیل گردید. گذراندن دوره های متعدد در تخصص ارتوپدی و جراحی استخوان ها و مفاصل به ویژه در زمینه بیماری ها، ناهنجاری ها و مشکلات مادرزادی و اکتسابی پا و مچ پا، در حضور اساتید بزرگ این رشته فوق تخصصی، فرصت خدمت بیشتر را برای بیماران و مراجعین فراهم کرده است.

ایشان در بیمارستان فوق تخصصی تهران و بیمارستان فوق تخصصی بزرگ نفت،جراحی های پا و مچ پا را انجام میدهند که از جمله می‌توان به جراحی های فوق تخصصی کف پای صاف کودکان و بزرگسالان، هالوکس والگوس، درمان جراحی آرتروز مفاصل مچ پا، آسیب های ورزشی و لیگامانی و تاندونی مچ پا،دفورمیتی ها و بدشکلی های مادرزادی و غیر مادرزادی پا و مچ پا اشاره نمود.

پلاک24.طبقه4

تهران، خیابان میرداماد.

021-22915216 تماس با ما

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 11:00 - 20:00

ایمیل

H@GMAIL.COM